Hakkımızda

2000 Yılından itibaren Endüstriyel Hijyen Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren İntermet firmamız yurtiçi ve yurtdışı pazarında üretici olarak paslanmaz medikal hastane donanımları, gıda firmaları için Haccp hijyen ekipmanları, ıslak hacim ekipmanları imalatı yapmaktadır.

Firmamız müşterilerine daha iyi ürun verebilmek için sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri daha yakından takip etmektedir .Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat politikasıyla kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen firmamız kuruluşundan bu yana müşterileri ile güvene dayalı uzun vadeli samimi ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.

Firmamız ISO9001 -2008 / CE / TSE HYB -HSYB belgelerine sahip olup üretmiş olduğu ve olacağı hijyen ekipmanları ürünlerin kalitelerini resmi olarak belgelemiştir.

Misyonumuz

Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ve değişimler paralelinde; süreçlerimizin etkiliğini ve güncelliğini sağlayarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyonumuz

Daha kaliteli hijyen ekipmanları ürünü ve daha kaliteli hizmet ilkelerini birleştirerek, yalnızca kendine değil, tüm sağlık ve gıda sektörüne fayda sağlayan ve Türkiye’nin önde gelen gıda, hijyen ve medikal firmaları arasında bulunmaktır.